°C

Namiot znika sprzed szpitala. Kontrole pozostają

fot: Krzysztof Filmanowicz
 

Sprzed drzwi wejściowych do zielonogórskiego szpitala uniwersyteckiego usunięto namiot, w którym badano osoby wchodzące do lecznicy. Nie znaczy to jednak, że próg szpitala przekroczymy bez żadnej kontroli. Nadal obowiązuje reżim sanitarny.

Sylwia Malcher-Nowak, rzeczniczka szpitala uniwersyteckiego w Zielonej Górze informuje, że szpital jest powoli odmrażany, jednak dostęp na oddziały nadal będzie ograniczony:

Bezpieczeństwa pacjentów i osób odwiedzających będzie teraz strzegła kamera termowizyjna, która wykrywa podwyższoną temperaturę u ludzi, a dodatkowo reaguje na brak maseczki u osób wchodzących do lecznicy.

 

 

 

 


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku