°C

Prezydent ponownie w woj. lubuskim

Wybory prezydenckie 2020. Ubiegający się o reelekcję prezydent RP Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Krzepic (woj. śląskie). Fot. PAP
 

Kampania przed drugą turą wyborów prezydenckich nabiera tempa. Jak dowiedziało się Radio Zachód, województwo lubuskie odwiedzi ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda.

Z naszych informacji wynika, że do wizyty ma dojść jeszcze w tym tygodniu. Szef sztabu Andrzeja Dudy mówił wstępnie o terminie czwartkowym.

Sztab rozważa spotkania z wyborcami na południu regionu (Żary, Żagań i Nowa Sól) lub na północy województwa, m.in. w Sulęcinie. Więcej informacji wkrótce.


CZYTAJ WIĘCEJ: Prezydent RP Andrzej Duda odwiedził Ziemię Lubuską. W piątkowy wieczór 29 maja 2020 r. udzielił wywiadu Polskiemu Radiu Zachód

Prezydent Andrzej Duda na antenie Radia Zachód

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku