°C

Powyborcze komentarze

Grafika: Radio Zachód
 

Sprawdź komentarze lubuskich parlamentarzystów do wyników niedzielnych wyborów prezydenckich.

Apetyty były większe – mówi poseł Elżbieta Płonka. W ten sposób komentuje wynik wyborczy Andrzeja Dudy. W Radiu Zachód przyznała, że liczyła na nieco lepszy rezultat obecnego prezydenta. Przyznała jednocześnie, że wynik Andrzeja Dudy jest lepszy niż sondaże opublikowane w niedzielny wieczór.

Polaryzacja sceny politycznej powodem słabego wyniku kandydata lewicy w niedzielnych wyborach. To opinia posła Bogusława Wontora, przewodniczącego SLD w województwie lubuskim.

Za dwa tygodnie czeka nas druga tura wyborów prezydenckich. Zmierzą się w niej obecny prezydent Andrzej Duda oraz kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski. Zdaniem posła Marka Asta z PiS na korzyść Andrzeja Dudy świadczą osiągnięcia ostatnich pięciu lat.

Poseł Waldemar Sługocki z Platformy Obywatelskiej mówiąc o wyborczej dogrywce używa sportowych porównań.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku