°C

Norwid z ofertą na wakacje

Fot. Zofia Popielecka
 

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze przygotowała ofertę wakacyjną.

Znajdują się w niej zajęcia dla najmłodszych, propozycje on-line oraz tradycyjnie, cykl spotkań „Z książką na leżaku”. Katarzyna Pułczyńska-Czerniak, koordynatorka zajęć wirtualnych, zaznacza, że jest to propozycja dla całych rodzin, pobudzająca kreatywność nie tylko u dzieci:

Justyna Stachura z biblioteki Pana Kleksa, zachęca do skorzystania z zajęć dla najmłodszych, jak zaznacza ilość miejsc jest ograniczona:

Dorota Kaczmarek z działu promocji zielonogórskiej biblioteki Norwida, mówi, że dla dorosłych już na początku lipca rozpocznie się seria 9 spotkań z lokalnymi artystami:

Przypomnijmy, że podczas udziału we wszystkich propozycjach wakacyjnych zajęć w bibliotece obowiązują zasady bezpieczeństwa.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku