°C

„Łączy nas Polska” w powiecie żarskim i żagańskim

fot. M.Gadomski
 

Liderzy PiS w regionie, z posłem Markiem Astem na czele, odwiedzali dziś południe regionu w ramach akcji "Łączy nas Polska". Najpierw byli w Żaganiu, później w Żarach.

– Wspieramy obecną głowę państwa, spotykając się z lokalną społecznością naszego województwa – powiedział poseł Marek Ast:

Poseł Marek Ast zauważa, że w ostatnich wyborach parlamentarnych jego ugrupowanie uzyskało dobry wynik w Lubuskiem. – Kampania prezydencka rządzi się swoimi prawami, ale liczymy na równie dobry wynik w tych wyborach – zaznacza poseł:

Z inicjatywy prezydenta także lokalne społeczności mogą liczyć na wsparcie rządu przy zwalczaniu skutków pandemii koronawirusa:

  – Jesteśmy na finiszu kampanii, przede wszystkich zachęcamy ludzi do pójścia na wybory – mówi Tomasz Czajkowski, przewodniczący struktur partii w powiecie żarskim:

 – Wielu mieszkańców naszego regionu będzie głosowało na obecnego prezydenta – zapewnia Małgorzata Klorek, żagańska radna:

Dziś z akcją „Łączy nas Polska” poseł Ast i przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości odwiedzają również Szprotawę, Jasień i Lubsko.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku