°C

LGD na łagodzenie skutków pandemii

LGD Między Odrą a Bobrem
 

Przeszło ćwierć miliona złotych trafia do lubuskich młodych organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych na walkę z koronowirusem w lokalnych społecznościach. Lokalna Grupa Działania Między Odrą a Bobrem rozstrzygnęła właśnie konkurs na mikrodotacje za inicjatywy służące w dużej mierze łagodzeniu skutków koronowirusa w naszym regionie.

– Do realizacji wybrano aż 61 inicjatyw przygotowanych przez lubuskich społeczników – mówi Sławomir Stańczak, prezes LGD Między Odrą, a Bobrem w Zaborze.

W sumie do konkursu zgłoszono ponad 90 projektów. 61 nagrodzonych otrzyma łącznie 285 tysięcy złotych na ich realizację. Za kilka tygodni LGD Między Odrą a Bobrem będzie podpisywać umowy z beneficjentami.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku