°C

TMZB zbliża się do jubileuszu

fot. TMZB
 

Towarzystwo Miłośników Ziemi Babimojskiej w przyszłym roku będzie świętować jubileusz 55-lecia. To dobrowolne zrzeszenie osób, które promują ten szczególny teren na pograniczu województwa lubuskiego i Wielkopolski, przypominają skomplikowane dzieje regionu i jego mieszkańców. Towarzystwo prowadzi bogatą działalność wydawniczą i edukacyjną, ale także turystyczną.

– Na jubileusz chcemy przygotować kilka wydawnictw, które będą pamiątką tego wydarzenia – informuje Zbigniew Woziński, prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Babimojskiej.

Plon konkursu stanowić będzie specjalny album fotograficzny. On również będzie elementem ubogacającym jubileusz 55-lecia Towarzystwa Miłośników Ziemi Babimojskiej.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.



Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku