°C

Pożegnanie szkoły inne niż dotąd

redakcja gorzowska
 

Gorzowskie szkoły przygotowują się do zakończenia roku szkolnego. W tym roku to pożegnanie szkoły będzie wyglądało jednak inaczej. Nie będzie uroczystych apeli z udziałem uczniów, nauczycieli i rodziców.

 – Decyzje jak dokładnie będzie wyglądał ostatni dzień roku szkolnego, dyrekcje placówek podejmowały indywidualnie – mówi rzecznik prasowy magistratu Wiesław Ciepiela:

 

W szkole podstawowej nr 1 przy ulicy Dąbrowskiego w przedwakacyjnym apelu udział wezmą jedynie uczniowie klas 8 i 3. Mówi dyrektor Szkoły Iwona Buchmiet:

 

Pierwsze liceum swoich uczniów postanowiło pożegnać zdalnie. By osłodzić brak możliwości spotkania się w szkole, na uczniów czeka niespodzianka. Mówi dyrektor I liceum Mariusz Biniewski:

 

Informacje na temat organizacji zakończenia roku szkolnego w danych szkołach rodzice szukać powinni na stronach internetowych placówek.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku