°C

Dziennikarze Radia Zachód wyróżnieni!

Fot. M. Kapała Gazeta Lubuska
 

Artur Steciąg i Zofia Popielecka w gronie laureatów konkursu organizowanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia oraz Stowarzyszenie Dziennikarzy Lubuskich.

Jury konkursu oceniało prace reporterskie  na temat e-zdrowia. Wydarzenie rozpoczęła debata poświęcona również temu tematowi. Uczestniczyli w niej lekarze, farmaceuta oraz przedstawiciele NFZ. Bernard Waśko, zastępca prezesa NFZ do spraw medycznych, zaznacza, że dzisiejsze spotkanie było doskonałym podsumowaniem dotychczasowych działań realizowanych w obszarze e-zdrowia:

Artur Steciąg, wieloletni dziennikarz Radia Zachód otrzymał nagrodę za materiał dotyczący innowacyjnej operacji, która odbyła się w zielonogórskim Szpitalu Uniwersyteckim :

Zofia Popielecka otrzymała wyróżnienie dla Młodego Dziennikarza. W kategorii prasa zwyciężył Leszek Kalinowski z Gazety Lubuskiej, a wyróżnienie otrzymała Maja Sałwacka z Gazety Wyborczej. Jury doceniło również Elżbietę Samsel – Czerniawską w kategorii telewizyjnej i Mariusza Kapałę za fotoreportaż.

Stowarzyszenie Dziennikarzy Lubuskich wspólnie z lubuskim oddziałem NFZ zorganizowało konkurs już po raz 8. 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku