°C

Zielonogórscy społecznicy popierają Andrzeja Dudę

fot. Bartosz Schaefer
 

Zielonogórscy społecznicy poparli dziś Andrzeja Dudę.

Dziś o 13:00 przy zielonogórskim ratuszu kilkudziesięciu lokalnych działaczy społecznych oraz przedstawicieli związków zawodowych wyraziło poparcie w nadchodzących wyborach prezydentowi Andrzejowi Dudzie. W prezentacji społecznego komitetu poparcia Prezydenta RP Andrzeja Dudy wzięli udział także lokalni politycy oraz parlamentarzyści. Symbolicznie została podpisana lista poparcia. Poseł Marek Ast podkreślał, że obecną głowę państwa popierają ludzie wszelkich środowisk:

Z kolei prof. Roman Stryjski przewodniczący społecznego komitetu poparcia Prezydenta RP podkreślał, że są to działania oddolne:

Natomiast Maciej Jankowski, wieloletni przewodniczący zielonogórskiego NSZZ Solidarność zaznaczał, że udział lokalnych działaczy społecznych w kampanii jest symbolem przeciwstawienia się i odpowiedzi na falę fake newsów:

I tura wyborów prezydenckich odbędzie się 28 czerwca.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku