°C

Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę

FOT. LUBUSKA POLICJA
 

St. sierż. Bartłomiej Zdankiewicz, dzielnicowy z Gorzowa, wracając po służbie do domu zatrzymał pijanego kierowcę. Policjanta wyprzedził kierujący seatem, ale jego jazda wskazywała na to, że może być pod wpływem alkoholu.

Funkcjonariusz zadzwonił do dyżurnego gorzowskiej jednostki i na bieżąco informował, gdzie znajduje się jadący seatem. Do pomocy ruszyli policjanci ruchu drogowego. Na Al. 11 Listopada seat nagle się zatrzymał. Ten moment wykorzystał policjant. Wysiadł z auta i podbiegł do kierowcy. Otworzył drzwi i wyczuł alkohol. Zabrał kluczyki, a od zatrzymanego usłyszał, że jest tylko zmęczony. Po badaniu okazało się, że zatrzymany 37-latek miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku