°C

Upadek Sługockiego

fot. Facebook

Coś niedobrego dzieje się z przewodniczącym lubuskich struktur Platformy Obywatelskiej. Mimo, że jego formacja nie słynie z wyrafinowanych form przekazu, a politykom POKO często bliżej do niskiego lotu bulwarówek, Waldemar Sługocki uchodził za człowieka wyważonego, który zawyżał partyjną średnią kultury wypowiedzi.

Czas przeszły jest tu bardzo adekwatny. Swoimi ostatnimi działaniami poseł równa w dół sięgając do szczytnych tradycji internetowego ścieku totalnych ekstremistów.

W jednym ze swoich postów umieścił zdjęcie, na którym pozuje przy stylizowanej na klepsydrę hejterskiej agitce politycznej:

ea ukqwxgaaoklk 2020 06 21 11 41 03 282130 Polskie Radio Zachód 9 lipca 2020

ea ujcgx0aegqcd 2020 06 21 09 01 23 113305 Polskie Radio Zachód 9 lipca 2020

Mimo, że poseł zorientował się, że post podkopuje jego profesorski image, i po pierwszych negatywnych reakcjach swój post usunął, „Internety nie zapominają”, a skandaliczny post posła jest teraz szeroko komentowany.

 

Jak zakończy się ta historia dla Waldemara Sługockiego? Czas pokaże. Wewnątrzpartyjna rywalizacja o to kto bardziej nienawidzi, na pewno nie wyjdzie mu na dobre.

Pojawia się również inne pytanie. Na ile takie i inne przykłady agresji staną się codziennością po wyborze na urząd prezydenta, partyjnego kolegi pana posła.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku