°C

„Łączy nas Polska” we Wschowie

Fot. Marek Turowski.
 

We Wschowie politycy Prawa i Sprawiedliwości spotkali się z mieszkańcami miasta w ramach akcji "Łączy nas Polska". To kampania prezydencka zachęcająca do głosowania na Andrzeja Dudę.

– W czasie tych spotkań przekazujemy informacje na temat dotychczasowych dokonań Andrzeja Dudy, naszego kandydata na Prezydenta Polski – powiedział poseł Marek Ast, szef lubuskich struktur PiS:

– Andrzej Duda jest prezydentem sprawdzonym, bo ma za sobą dobrą kadencję – powiedziała europosłanka Elżbieta Rafalska:

– Andrzej Trzaskowski, główny przeciwnik Andrzeja Dudy, jest kandydatem nie wiarygodnym – powiedział Władysław Dajczak, Wojewoda Lubuski:

W najbliższy poniedziałek o dwunastej we Wschowie będzie prezentacja członków Powiatowego Komitetu Poparcia dla Andrzeja Dudy. Natomiast godzinę później,przez ratuszem w Zielonej Górze, zaprezentowany zostanie komitet wojewódzki.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku