°C

MZK przypomina o maseczkach

Fot. Envato
 

Pracownicy Miejskiego Zakładu Komunikacji apelują do pasażerów, by ci wsiadając do autobusu, zakładali maseczki. Obowiązek zasłaniania ust i nosa wciąż obowiązuje, mimo to, coraz częściej jest on lekceważony przez pasażerów.

To z kolei sprawia, że wielu gorzowian boi się podróżować komunikacją miejską. Kilka dni temu informowaliśmy, że szefostwo MZK martwi się sporym spadkiem liczby pasażerów, co może doprowadzić do ograniczenia lub likwidacji niektórych autobusowych połączeń. 

Tymczasem coraz więcej osób lekceważy obowiązek noszenia maseczki w pojazdach MZK. – Dochodziło już do sytuacji, gdy wzywana była policja – przyznaje prezes zakładu Roman Maksymiak:

Pasażerowie MZK wciąż zobligowani są także do zajmowania jedynie wyznaczonych miejsc, a podczas oczekiwania na przystankach do zachowania dwumetrowego dystansu od innych osób.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku