°C

„Łączy nas Polska” w Rzepinie

fot. S. Kordyjalik
 

W Rzepinie politycy Zjednoczonej Prawicy spotkali się z mieszkańcami miasta w ramach akcji Łączy nas Polska. To kampania prezydencka zachęcająca do głosowania na Andrzeja Dudę.

Europoseł Beata Kempa wskazywała, że kampania prezydencka to spór, który rozstrzygniemy przy urnach. Ale kontynuacja prezydentury Andrzeja Dudy zapewni dalszą, dobrą współpracę, rządu, parlamentu i głowy państwa.

Europoseł Elżbieta Rafalska mówiła, że wybór inny, niż kontynuacja prezydentury Andrzeja Dudy może być dla Polski niebezpieczny.

Deputowane, Elżbieta Rafalska i Beata Kempa przyjechały do Rzepina na zaproszenie burmistrza miasta, Sławomir Dudzisa. Samorządowiec przypominał, jak wiele inwestycji lokalnych udało się przeprowadzić za rządów obecnego prezydenta.

Jutro akcja Łączy nas Polska zawita do Wschowy.

"Łączy nas Polska" w Rzepinie Radio Zachód 9 sierpnia 2020 "Łączy nas Polska" w Rzepinie Radio Zachód 9 sierpnia 2020 "Łączy nas Polska" w Rzepinie Radio Zachód 9 sierpnia 2020"Łączy nas Polska" w Rzepinie Radio Zachód 9 sierpnia 2020

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku