°C

„Dźwiękowy szlak Odry” w Krośnie Odrzańskim

Fot. M. Zygmunt
 

Jak brzmią dźwięki Odry? W co się warto wsłuchać stojąc na brzegu największej lubuskiej rzeki? M.in. tego będzie się można dowiedzieć przychodząc na specjalny koncert, jaki już w najbliższą niedzielę odbędzie się na promie zacumowanym w starym kanale Odry w Krośnie Odrzańskim.

Organizatorem wydarzenia jest krośnieńskie Stowarzyszenie 515, które chce się zajmować szeroko pojętą promocją rzeki.

– Dopiero zaczynamy naszą działalność, a niedzielny koncert to pierwsze tego typu wydarzenie – mówi Magdalena Bobryk, jedna z założycielek Stowarzyszenia 515:

Magdalena Bobryk zaznacza, że nazwa Stowarzyszenia 515 nie jest przypadkowa i ma charakter symboliczny:

W trakcie niedzielnego koncertu pod hasłem „Dźwiękowy szlak Odry” będzie można posłuchać muzyki stworzonej przez Michała Zygmunta. To gitarzysta, kompozytor, który z Odrą mocno związał też swoją twórczość:

Niedzielny koncert w starym kanale Odry w Krośnie Odrzańskim rozpocznie się o godz. 19.30. W związku z epidemią w wydarzeniu może wziąć udział jedynie 150 osób. Rejestracja odbywa się na Facebooku – w wyszukiwarkę portalu wystarczy wpisać nazwę Stowarzyszenia 515.

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku