°C

Koncerty, kino i Jazda Kulturalna latem w gorzowskim amfiteatrze

A.Dobosiewicz
 

Kayah, Rogucki i Karaś, Mela Koteluk czy Maria Peszek to artyści, którzy w najbliższe wakacje wystąpią w gorzowskim amfiteatrze. Miejskie Centrum Kultury dopina właśnie wakacyjną ofertę dla mieszkańców. Przed nami zupełnie inne lato, bez koncertów z okazji Dni Gorzowa czy Pożegnania Wakacji.

– Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas oferta spodoba się mieszkańcom – mówi dyrektor MCK Hanna Błauciak. Cykl wakacyjnych imprez w amfiteatrze rozpocznie 10 lipca Kino po Zmroku:

Kolejną z propozycji MCK jest cykl koncertów pod nazwą „Scena na Scenie”:

Bilety na wszystkie biletowane wydarzenia będzie można zakupić wyłącznie poprzez portal abilet. Kasa MCK będzie zamknięta.

Udział w znanych i lubianych warsztatach Jazdy Kulturalnej będzie tradycyjnie bezpłatny.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku