°C

Trwa rekrutacja na Uniwersytecie Zielonogórskim

fot. M. Czechowska
 

Rejestracja internetowa rozpoczęła się już 1 czerwca i potrwa do 17 sierpnia.

Potencjalni studenci mogą składać dokumenty na 61 kierunków, a uczelnia przyjmie łącznie prawie 8 tysięcy osób. Wojciech Strzyżewski, rektor-elekt Uniwersytetu Zielonogórskiego, mówi, że najważniejsze podczas procesu rekrutacji jest bezpieczeństwo:

Agnieszka Łaszczowska, kierownik Biura Rekrutacji UZ, mówi, że w tym roku przybrała ona inną formę niż dotychczas, kandydaci wszystkie dokumenty muszą składać pocztą lub elektronicznie:

Ewa Sapeńko, rzeczniczka uczelni, dodaje, że obecnie rejestrować na studia mogą się wyłącznie osoby, które mają już świadectwa maturalne:

Należy dodać, że obecnie trwa 1 nabór, a będą jeszcze dwa kolejne. Ostatni z nich zakończy się 28 września, czyli tuż przed rozpoczęciem roku akademickiego.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku