°C

Spotkanie o środkach dla organizacji

fot. Sylwia Misiak
 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze wraz  Departamentem Infrastruktury Społecznej Urzędu Marszałkowskiego w najbliższy wtorek organizują spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych, tym razem w Żarach.

 Będzie to szansa na uzyskanie wiedzy na temat możliwości skorzystania z funduszy europejskich w 2018 roku oraz w ramach otwartych konkursów ofert, które urząd marszałkowski już zaczął ogłaszać.

– Omówione zostaną nie tylko poszczególne konkursy, ale również wzory ofert, tak, by zminimalizować ryzyko popełnienia błędów formalnych na etapie składania wniosku – zapowiada kierownik sieci punktów Ewelina Hajłasz:

Spotkanie jest bezpłatne. Odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Żarach. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu powinny wypełnić elektroniczny formularz na stronie rpo.lubuskie.pl.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku