°C

Przewiozą sprzęt promem

fot. M.Poniedziałek
 

Rolnicy z Cigacic, którzy mają pola po drugiej stronie Odry zostali od nich odcięci. Powodem jest zamknięcie na czas remontu tzw. starego mostu przez rzekę. Na szczęście z pomocą rolnikom z Cigacic przyszedł Zarząd Dróg Wojewódzkich.

– Po rozmowach z ZDW okazało się, że rolnicy mogą sprzęt na swoje pola po drugiej stronie rzeki przeprawić promami – informuje Marcin Górzny, zastępca burmistrza Sulechowa.

Rolnicy muszą pamiętać, że całkowita masa pojazdu nie może przekraczać 6 ton, a jego długość – 15 metrów. Przypomnijmy, że pojazdy rolnicze nie mogą korzystać z mostu w ciągu drogi S3, a tzw. stary most w Cigacicach będzie zamknięty do listopada 2021 roku.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku