°C

30. Wojewódzka Wystawa Fotograficzna

fot. DK Żary
 

Trwa nabór prac do jubileuszowej, 30. Wojewódzkiej Wystawy Fotograficznej. Tradycyjnie prowadzi ją Żarski Dom Kultury. Prace można nadsyłać do 3 lipca, a na autorów najlepszych, czekają nagrody.

– Nie wiemy natomiast, czy będzie wernisaż. Zmieniają się bowiem zalecenia w zakresie organizacji takich spotkań – tłumaczy Roman Krzywotulski, dyrektor Żarskiego Domu Kultury.

Najlepsze prace organizatorzy imprezy zgłoszą do udziału w 30. Krajowym Salonie Fotografii Artystycznej Żary 2020. Otwarcie wystawy planowane było na 8 sierpnia, ale data ta może jeszcze ulec zmianie.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku