°C

PCK rozwozi paczki do seniorów

Fot. Polski Czerwony Krzyż
 

Żywność, środki czystości i higieny osobistej, a także maseczki i rękawiczki - to wszystko znajduje się w paczkach, jakie otrzymują lubuscy seniorzy. Dary rozwozi po regionie Polski Czerwony Krzyż.

Jak wylicza Paulina Grzesiowska – Nowak, dyrektorka oddziału okręgowego PCK w Zielonej Górze, do seniorów trafi w sumie 300 takich paczek:

Paczki przekazywane są przede wszystkim osobom samotnym, po 60. roku życia, które z powodu epidemii koronawirusa nie wychodzą z domów. Jak zaznacza Paulina Grzesiowska – Nowak, zorganizowanie tej akcji nie byłoby możliwe, gdyby nie wsparcie jednego z partnerów lubuskiego PCK:

Dodajmy, że Polski Czerwony Krzyż planuje rozwieźć 300 paczek dla seniorów do końca przyszłego tygodnia. Zdjęcia z tej akcji można obejrzeć na profilu lubuskiego PCK na Facebooku.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku