°C

Falubaz trenował na swoim torze!

autorami zdjęć udostępnionych przez Falubaz Zielona Góra są Łukasz Forysiak oraz Mateusz Wójcik
 

Za żużlowcami Falubazu pierwszy w tym roku trening na torze przy ul. Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze. W piątek drużyna została podzielona na dwie grupy. Seniorzy zmieszani wraz juniorami mają za sobą pierwsze dwie serie treningowe.

Dzięki uprzejmości zielonogórskiego klubu mamy wypowiedzi przedstawiciela sztabu szkoleniowego oraz zawodników Falubazu.

Kierownik drużyny, Tomasz Walczak przyznał, że sztab miał pewne obawy o to, jak w czasie jazd zachowa się zielonogórski tor. Okazało się jednak, że wszystko poszło zgodnie z planem:

Swoimi wrażeniami podzielił także jeden z seniorów. Patryk Dudek nie krył radości z możliwości wyjechania na dobrze przygotowany tor i zapowiedział, że w przyszłym tygodniu chciałby startować spod taśmy:

Jeden z młodzieżowców, Damian Pawliczak zwrócił uwagę m.in. na szeroki plan treningowy, który ma Falubaz na najbliższe dni:

I jeszcze krótki komentarz innego z juniorów, Norberta Krakowiaka:

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku