°C

M. Ast ocenia prezydenturę A.Dudy

Andrzej Duda, fot. PAP
 

To dobre pięć lat współpracy i dialogu – mówi poseł Marek Ast o prezydenturze Andrzeja Dudy. Wczoraj minęła 5 rocznica wyboru Andrzeja Dudy na urząd prezydenta.

W Rozmowie Punkt 9, prezes lubuskich struktur PiS wskazywał m.in. na działania prezydenta w zakresie wspierania polityki społecznej czy polityki bezpieczeństwa:

24 maja 2015 roku odbyła się druga tura wyborów prezydenckich, w której Andrzej Duda zmierzył się z ubiegającym się o reelekcję Bronisławem Komorowskim.

Andrzej Duda zdobył 51,55 procent głosów. Na Bronisława Komorowskiego zagłosowało 48,45 procent wyborców. Frekwencja wyniosła 55,34 procent.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku