°C

UZ wybiera nowego rektora

Fot. M. Czechowska
 

Uniwersytet Zielonogórski szykuje się do wyboru nowego rektora. Następcę prof. Tadeusza Kuczyńskiego poznamy na 10 czerwca, prawie dwa miesiące później, niż pierwotnie zakładano.

Jak wyjaśnia Ewa Sapeńko, rzeczniczka Uniwersytetu Zielonogórskiego, wszystko z powodu epidemii koronawirusa, która wywróciła do góry nogami cały proces wyborczy:

Ewa Sapeńko zaznacza, że procedura wyboru nowego rektora Uniwersytetu Zielonogórskiego rozpocznie się już w przyszłym tygodniu. Z powodu trwającej epidemii, większość działań zaplanowanych w kalendarzu wyborczym odbywać się będzie tym razem on-line:

Przypomnijmy, że prof. Tadeusz Kuczyński kierował Uniwersytetem Zielonogórskim od 2012 roku, pełniąc funkcję rektora przez dwie kadencje. 

 

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku