°C

Gorzów dołoży ponad milion na pomoc przedsiębiorcom

fot. K.Rak
 

Miasto dołoży 1 milion 300 tysięcy złotych do pakietu pomocowego dla przedsiębiorców "Gorzowska Dycha". Do Powiatowego Urzędu Pracy wpłynęło w ciągu 10 dni 785 wniosków, przez co wcześniej zakładany budżet nie wystarczył.

O szczegółach mówi Jacek Wójcicki, prezydent miasta:

By wspomóc wszystkich przedsiębiorców, którzy złożyli wnioski o pomoc, miasto przesunęło środki m.in. z imprez, które jak już wiadomo – nie odbędą się. Mówi skarbnik miasta, Agnieszka Kaczmarek:

– Wypłaty pierwszych zaakceptowanych wniosków sa już w trakcie realizacji – dodaje Izabela Jankowska, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gorzowie:

Dodajmy, że na tę formę pomocy miasto zakładało początkowo 2 miliony złotych. Teraz, w sumie będzie to kwota 3 milionów 300 tysięcy złotych.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku