°C

Zadbajmy o siebie

dbajmy o siebie A2
 

Autostrada pomaga kierowcom

Do niedzieli 24 maja, kierowcy podróżujący autostradą A2  otrzymają płyn do dezynfekcji. To prezent od Autostrady Wielkopolskiej oraz Autostrady Eksploatacji. Do rąk kierowców trafi 30 tysięcy buteleczek praktycznych środków służących do odkażania zarówno dłoni jak i wnętrza pojazdu.

Płyn do dezynfekcji będzie rozdawany na wybranych Punktach Poboru Opłat (PPO). Dziś – środki rozdawane są na Placu Poboru Opłat w Nagradowicach w kierunku Świecka. W sobotę, 23 maja środki ochrony otrzymają kierowcy przejeżdżający przez PPO Nagradowice w kierunku Warszawy. Natomiast w niedzielę, 24 maja płyn będzie rozdawany podróżnym jadącym przez PPO Gołuski w kierunku Warszawy.

Tylko dbając o siebie nawzajem możemy zmniejszyć ryzyko zarażenia koronawirusem. Nasi pracownicy zarówno w budkach kasjerskich jak i samochodach patrolowych wyposażeni są w żele do dezynfekcji rąk, rękawiczki i maseczki. Cały czas zachęcamy klientów do unikania płatności gotówką i korzystania z kart  – powiedziała Renata Rychlewska  z Autostrady Eksploatacji.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku