°C

Co z modernizacją parku Róż?

Wizualizacja: Pronobis Studio
 

Trzy oferty wpłynęły do przetargu na modernizację parku Wiosny Ludów. Niestety, są wyższe niż planowany przez miasto budżet na tę inwestycję.

Na modernizację parku magistrat planował wydać 4 mln 300 tys. Najtańsza oferta złożona w przetargu przekracza 5,3 mln, pozostałe dwie przekraczają 8,5 mln. Teraz miejscy urzędnicy będą decydować co dalej. Przypomnijmy, miasto chce kompleksowo zrewitalizować park w centrum Gorzowa. Przebudowane zostaną schody, ustawione zostaną nowe ławki, a w miejscu starej fontanny stanie nowa – wyliczał nam kilka dni temu rzecznik prasowy magistratu Wiesław Ciepiela:

Według pierwotnych planów wszystkie te zmiany miałyby zostać wykonane do końca listopada tego roku. Nie wiadomo kiedy zapadnie decyzja co dalej z przetargiem na modernizację parku.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku