°C

Ruszyły restauracje, salony fryzjerskie i kosmetyczne

fot. Daniel Sawicki
 

Od dziś zielonogórzanie ponownie mogą zjeść w restauracji i skorzystać z usług fryzjera czy kosmetyczki. Wszystko z zachowaniem norm sanitarnych, obowiązujących do odwołania.

Zielonogórscy restauratorzy przygotowywali się na ten moment od dłuższego czasu. Mówi Adrian Woronin menedżer w jednej z zielonogórskich restauracji:

Salony fryzjerskie od rana przeżywają oblężenie. Jedna z fryzjerek podkreśla, że mimo możliwości świadczenia usług, z pandemią trzeba będzie nauczyć się żyć:

Przypomnijmy, że w lokalach obowiązuje zachowanie odległości co najmniej 2 metrów. W zakładach fryzjerskich klienci mogą przebywać w odległościach nie mniejszych niż 1,5 metra od siebie. Obowiązkowe jest też noszenie maseczek.

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku