°C

Trzy inwestycje powiatu żarskiego

powiat żarski
 

Ograniczenia spowodowane przez pandemię, w wielu przypadkach znacząco wpłynęły na pracę urzędów. Spowolniły te działania, które wymagały osobistych kontaktów. W starostwie powiatowym w Żarach udało się jednak sfinalizować kilka umów lub podpisać kontrakty.

Najbardziej jesteśmy zadowoleni, że uda się nam zrealizować trzy inwestycje, które mają zewnętrzne dofinansowanie. Gdyby się to nie udało, stracilibyśmy dofinansowanie – tłumaczy Józef Radzion, starosta żarski.

Oczyszczalnia ścieków w Miłowicach ma powstać jeszcze w tym roku. Przetarg na termomodernizację szkoły w Żarach jest natomiast ogłaszany po raz drugi, bo w pierwszym oferty znacznie przewyższyły środki, którymi dysponuje żarskie starostwo.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku