°C

Sukces gorzowskiej bibliotekarki Anny Giniewskiej

źródło: Biblioteka Pedagogiczna w Gorzowie
 

Anna Giniewska, nauczyciel bibliotekarz z Biblioteki Pedagogicznej Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie, zdobyła czwarte miejsce w Konkursie "Bibliotekarz Roku 2019", zorganizowanym przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

Tym samym w naszym mieście pracuje czwarty najlepszy bibliotekarz w Polsce. – To niesamowite wyróżnienie – przyznaje Anna Giniewska:

Bibliotekarka pracuje w gorzowskiej książnicy 13 lat. Znana jest z różnych działań czytelniczych, m.in. z międzynarodowej „Przerwy na czytanie”:

Dodajmy, że X edycja Konkursu Bibliotekarz Roku 2019 zakończyła się w maju 2020. Wzięły w niej udział wszystkie okręgi Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. W finałowym rankingu znalazło się 16 najlepszych bibliotekarzy, reprezentujących poszczególne województwa, natomiast tytuł Bibliotekarza Roku zdobył Karol Baranowski z Krakowa.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku