°C

Żeglarski jubileusz przełożony

fot. S. Kordyjalik
 

Obchody 90-lecia żeglarstwa w Zbąszyniu i 40-lecie Zbąszyńskiego Klubu Żeglarskiego zostały przesunięte na inny termin. Jubileusz miał być hucznie obchodzony 20 czerwca, ale organizatorzy uznali, że nie da się go przygotować w obecnych warunkach.

– Uznaliśmy, że dla bezpieczeństwa uczestników, oraz z powodu obowiązujących ograniczeń, jubileusz będziemy celebrować jesienią, albo w przyszłym roku – mówi Bogdan Gołek, komandor Zbąszyńskiego Klubu Żeglarskiego.

Dodajmy, że odwołano także tradycyjne regaty O puchar Zbąszynia, które planowano w ostatni weekend czerwca, a realizacja programu Żagle dla Wszystkich została przełożona na inny termin.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku