°C

Koniec sezonu w IV lidze i niższych! Lechia Zielona Góra jeszcze poczeka na decyzję

fot. Pixabay
 

Koniec sezonu w IV lidze i niższych: taka decyzja zapadła podczas dzisiejszego spotkania szefów wojewódzkich związków w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Zespoły, które znajdowały się po rundzie jesiennej na miejscach premiowanych awansem, otrzymają promocję do wyższych lig natomiast nie będzie degradacji do niższych klas. Decyzję w sprawie III ligi odłożono do 12 maja. Mówi prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej, Robert Skowron:

Niewykluczone natomiast, że podczas wakacji zostaną rozegrane mecze wojewódzkiego szczebla Pucharu Polski. Przypomnijmy, że w lubuskim do wyłonienia zwycięzcy zostały cztery szczeble, począwszy od 1/8 finału

Dodajmy, że nie podjęto też ostatecznej decyzji co do rozgrywek kobiecych.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku