°C

Żeglarze mogą wracać na wodę

fot. S. Kordyjalik
 

Od wczoraj można korzystać, w ograniczonej formie, z obiektów kultury fizycznej. To element drugiego etapu "odmrażania" gospodarki. Można więc korzystać z orlików, boisk, kortów czy przystani żeglarskich takich, jak ta należąca do Zbąszyńskiego Klubu Żeglarskiego.

– Nie da się jednak tak z marszu wrócić do poprzedniej działalności. To chwilę potrwa – tłumaczy Bogdan Gołek, komandor klubu:

Można bez obaw przebywać na przystani. W Zbąszyńskim Klubie Żeglarskim najbliższe dni zostaną wykorzystane na drobne prace remontowe przy sprzęcie pływającym.

Żeglarze mogą wracać na wodę | Radio Zachód Żeglarze mogą wracać na wodę | Radio Zachód


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku