°C

„Zamkowe Zgadywanki” z Krosna Odrzańskiego

Fot.: You Tube
 

Chcesz dobrze zacząć dzień i zapomnieć choć na chwilę o koronawirusie? Wejdź na naszego Facebooka i spróbuj odgadnąć ciekawą zagadkę! Z taką propozycją na czas epidemii wyszło do mieszkańców centrum kultury z Krosna Odrzańskiego.

Jak wyjaśnia Tomasz Miechowicz, dyrektor Centrum Artystyczno Kulturalnego „Zamek”, fejsbukowe zgadywanki powstały z potrzeby chwili.

– Brakuje nam po prostu kontaktu z ludźmi, więc chociaż w ten sposób chcieliśmy ich zachęcić do wirtualnego odwiedzania naszej placówki – podkreśla:

Jak mówi Tomasz Miechowicz, zamkowe zgadywanki są bardzo różne i każdy może wziąć udział w tej zabawie. Nagrywane przez nich filmiki można też sobie ściągnąć i pobawić się w odgadywanie np. w domu z rodziną lub najbliższymi:

Codzienne zagadki Centrum Kulturalnego „Zamek” Tomasz Miechowicz prezentuje wspólnie z instruktorem placówki Markiem Pietkiewiczem, jednak – jak zaznacza – nad przygotowaniem tych krótkich filmików pracuje o wiele więcej osób:

Dodajmy, że aby wziąć udział w zgadywankach przygotowywanych przez pracowników krośnieńskiego centrum kultury wystarczy wpisać w fejsbukową wyszukiwarkę „CAK Zamek Krosno Odrzańskie”.

Kolejne zagadki przedstawiane są zawsze o godz. 9.00, a odpowiedzi można wpisywać w komentarzach.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku