°C

Od dziś pierwszy market w Brodach

źródło: pixabay
 

W Brodach zostanie dziś otwarty pierwszy market. Otwiera go jedna ze znanych, polskich sieci spożywczych. Obiekt mieści się przy obwodnicy miejscowości, prowadzącej do przejścia granicznego w Zasiekach.

– Obostrzenia związane z walką z koronawirusem dały o sobie znać nawet na budowie marketu, bo pierwotnie miał on być otwarty przed Świętami Wielkanocnymi – informuje Ryszard Kowalczuk, wójt gminy Brody:

Wójt Ryszard Kowalczuk wyraził przekonanie, że market, zlokalizowany poza centrum Brodów, nie będzie stanowił konkurencji dla handlu w centrum miejscowości.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku