°C

PSZOK na razie zamknięty

Wikipedia
 

Z obawy przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa samorządy drastycznie ograniczyły dostęp do wielu instytucji i możliwości korzystania z oferty wielu placówek i firm. W gminie Przewóz zamknięty został m.in. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, czyli PSZOK.

– Decyzję podjąłem po konsultacji z kierownikiem zakładu, ale myślimy o zniesieniu zakazu – informuje Mariusz Strojny, wójt gminy Przewóz:

Jak zapewnia wójt Mariusz Strojny, to obostrzenie mieszkańcy gminy Przewóz przyjęli ze zrozumieniem. Do urzędu gminy nie wpłynęły żadne zastrzeżenia.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku