°C

Lubuskie produkty regionalne dostępne on-line

Lubuski Bazarek
 

Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego uruchamia "bazarek on-line". To miejsce, gdzie lokalni producenci będą mogli prezentować i sprzedawać swoje produkty, a miłośnicy regionalnych produktów umawiać się z nimi na przekazywanie lub odbiór zamówionych towarów.

Jacek Urbański, prezes Lubuskiego Centrum Produktu Regionalnego, podkreśla, że otwarcie wirtualnego bazarku to swego rodzaju wsparcie dla producentów, którzy z powodu epidemii koronawirusa nie mogą teraz prowadzić normalnej działalności:

 

Lubuski Bazarek Regionalny działa od kilku dni na Facebooku i gromadzi już 145 osób – zarówno sprzedających, jak i kupujących. Jak zaznacza Jacek Urbański, można tam znaleźć mnóstwo lokalnych produktów – dlatego liczba odwiedzających bazarek rośnie z dnia na dzień:

Pomysł Lubuskiego Centrum Produktu Regionalnego chwali Magdalena Świderska z gospodarstwa Malinówka w Drągowinie, która na bazarku on-line również wystawia swoje produkty:

Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego zapowiada, że ze względu na coraz większe zainteresowanie sprzedających i kupujących Bazarkiem Regionalnym on-line będzie on działał na Facebooku także po zakończeniu epidemii koronawirusa.

 

 

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku