°C

Gorzowski szpital otrzymał cenne dary

fot. GORZOWSKI SZPITAL
 

Ponad 11 tysięcy maseczek ochronnych, rękawiczki, kombinezony i inne środki ochrony osobistej tuż przed świętami trafiły do Jednoimiennego Szpitala Zakaźnego w Gorzowie w darze od Zarządu Województwa Lubuskiego.

Zapas kombinezonów medycznych, gogli ochronnych, przyłbic, fartuchów ochronnych oraz maseczek z filtrem P3 przekazała także Agencja Rezerw Materiałowych.

Lecznica otrzymała również kremy do rąk od Ziai i Rossmanna, a przedświąteczną niespodziankę pracownikom oddziałów zakaźnych zrobił Jacek Urbański, Dyrektor Lubuskiego Centrum Produktu Regionalnego w Zielonej Górze. Przekazał on wielkanocne kosze dla służby zdrowia, w których znalazły się wysokiej jakości produkty regionalne.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku