°C

Sobieski Żagań buduje już skład na kolejny sezon

Maciej Noskowicz
 

Rozgrywki II ligi siatkarskiej zostały zakończone kilka dni temu. Nie wiadomo, kiedy - w związku z pandemią - rozpoczną się kolejne. Tymczasem kluby myślą już o kolejnym sezonie. Sporo dzieje się w Sobieskim Żagań.

Klub na przykład rozstał się już z kilkoma graczami i szuka ich następców. O tym gorącym okresie opowiada wiceprezes Sobieskiego Artur Chaberski:

 

Chaberski mówi Radiu Zachód, że liczy na to, że w miarę szybko pandemia się zakończy i powoli świat, w tym świat sportu, będzie wracał do normalności:

I dodajmy jeszcze, że w poniedziałek Sobieski wysłał pismo do Polskiej Ligi Siatkówki, w którym po raz kolejny zgłasza ochotę startu w I lidze. Na razie nie otrzymał odpowiedzi, jak dużą szansę ma na ten poziom rozgrywek w kolejnym sezonie. A w tym momencie jest wśród zespołów, które muszą czekać na ewentualne wycofanie się innego klubu z I ligi na przykład z powodu problemów finansowych.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku