°C

Świebodzin: Wspieraj lokalnych przedsiębiorców

Fot. Bartosz Gordzielewski
 

Pod takim hasłem w mediach społecznościowych powstała grupa, która w czasie obowiązywania ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa ma na celu wspieranie lokalnych przedsiębiorców.

Władze gminy Świebodzin oraz mieszkańcy chcą zwrócić uwagę na przedsiębiorców, którzy w czasie epidemii koronawirusa są w trudnej sytuacji finansowej.

Burmistrz miasta Tomasz Sielicki mówi, że dzięki takiej grupie usługodawcy mogą wzajemnie wymieniać się doświadczeniami i wspierać się na różnych obszarach:

Bartosz Gordzielewski, właściciel firmy w Świebodzinie oraz członek grupy „Nieformalni”, do akcji dołączył autorskie plakaty z napisem „W dobie kryzysu – wspieraj lokalnych przedsiębiorców”. Plakaty mają zwracać uwagę mieszkańców na najmniejsze lokale usługowe na terenie całej gminy Świebodzin:

Alicja Sosnowska, członkini grupy „Nieformalni”, podkreśla, że każdy, kto chce, może zgłaszać się po plakaty, które wywiesi w swoim sklepie:

Malwina Harbatowska, właścicielka salonu kosmetycznego w Świebodzinie, jako młody przedsiębiorca zaznacza, że takie inicjatywy pokazują, że w czasie epidemii lokale usługowe w regionie mogą liczyć na wsparcie:

Więcej na temat akcji można znaleźć w mediach społecznościowych.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku