°C

Szpital w Zaborze uruchamia teleporady dla dzieci i młodzieży

Fot.: CLDiM w Zaborze
 

Stresujesz się obecną sytuacją? Nie możesz poradzić sobie z przymusową izolacją? Nie masz komu o tym opowiedzieć? Zadzwoń do naszego specjalisty! Z taką propozycją dla młodych Lubszan wychodzi Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze, które uruchomiło telefoniczne porady psychiatrów i psychologów.

Dyrektor placówki Andrzej Żywień podkreśla, że darmowe teleporady przeznaczone są nie tylko dla uczniów zmagających się z obecną sytuacją, lecz także dla ich rodziców czy opiekunów:

Andrzej Żywień przypomina, że szpital w Zaborze to jedyna tego typu placówka w Polsce zajmująca się leczeniem psychiatrycznym dzieci i młodzieży.

– Mamy więc wielu wybitnych specjalistów, którzy potrafią rozwiązywać tego typu problemy – dodaje:

Dodajmy, że aby porozmawiać telefonicznie z psychiatrą lub psychologiem wystarczy zadzwonić pod numer 663 931 544 lub 605 544 526. Szczegółowy wykaz godzin, w których udzielane są bezpłatne porady można znaleźć na stronie internetowej Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku