°C

Norwid rozda dodatkowe kody do LEGIMI

Fot.: Pixabay.com
 

Siedzisz w domu i nie masz co czytać? Skorzystaj z bezpłatnych kodów do LEGIMI.

Z taką propozycją wychodzi do czytelników Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Zielonej Górze, która rozda 100 dodatkowych PIN-ów do platformy umożliwiającej dostęp on-line do ponad 28 tys. e-booków.

Jak zaznacza Anna Urbańska, rzeczniczka biblioteki, z kodów będzie można korzystać przez 30 dni. Warunek jest jeden – trzeba być czytelnikiem zielonogórskiego Norwida:

Dodatkowe kody do platformy LEGIMI rozdawane będą od wtorku. Wszyscy zainteresowani tym czytelnicy powinno zgłosić się w tej sprawie mailowo lub telefonicznie do Mediateki „Góra Mediów”:

Dodajmy, że Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Zielonej Górze rozdała już w tym miesiącu 200 kodów do platformy LEGIMI. Wszystkie „rozeszły się” wśród czytelników w ciągu zaledwie jednego dnia.

 

 

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku