°C

Publicystyczny stream Zachód24.pl

fot. Facebook

To była kwestia czasu i ten czas właśnie nadszedł. Redakcja publicystyki Polskiego Radia Zachód rozpoczyna nowy etap swojej działalności. Od dziś nasi czytelnicy i słuchacze mogą również stać się widzami.

Wspólnymi siłami, z pomocą odrobiny technicznych możliwości i całkiem sporą dawką entuzjazmu, rozpoczęliśmy nadawanie wideo. Publicystyczny stream Zachód24 LIVE, bo tak nazywa się program, to transmitowane na żywo rozmowy dziennikarzy naszej redakcji oraz zaproszonych gości. 

W założeniu audycja ma być formą komentarza do bieżących wydarzeń społeczno politycznych w regionie, kraju i na świecie. Nie zabraknie tam analiz, ciekawych wiadomości i polemik. 

Będzie nam miło jeśli poświęcicie swój czas na oglądanie i komentowanie streama. Poniżej lista archiwalnych odcinków. O nowych zaplanowanych transmisjach będziemy informować na naszym profilu na Facebooku. Do zobaczenia!

[OGLĄDAJ NA ŻYWO PN-PT 21.07]

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku