°C

Nie będzie kar za nieprzerejestrowanie auta

Fot. Pixabay
 

Decyzją starosty nowosolskiego osoby, które nie przerejestrują samochodu lub nie zgłoszą kupna czy sprzedaży pojazdu, nie będą podlegały karze. Przypomnijmy, że osoby, które sprowadzą używany pojazd z innego kraju Unii Europejskiej czy kupiły albo sprzedały samochód, mają 30 dni na dokonanie niezbędnych formalności rejestracyjnych.

– W obecnej sytuacji, gdy utrudniony jest dostęp osobisty do naszego urzędu, postanowiliśmy nie egzekwować sztywno przepisów – tłumaczy Iwona Brzozowska, starosta nowosolska:

Dodajmy, że urzędnicy starostwa powiatowego w Nowej Soli pracują, ale w skromniejszym składzie. Interesanci nie są wpuszczani do środka. W holu stoją jednak opisane pojemniki, w których można zostawić dokument do określonego wydziału urzędu.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku