°C

Wolontariusze do szpitala w Zaborze poszukiwani

Fot.: CLDiM w Zaborze
 

Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze szuka wolontariuszy do koordynowania zbiórek na rzecz szpitala. Chodzi o osobę, która byłaby łącznikiem między lecznicą w Zaborze a darczyńcami wspierającymi obecnie lubuskie szpitale.

Jak wyjaśnia Andrzej Żywień, dyrektor Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży, zadaniem koordynatora miałoby być informowanie o potrzebach szpitala oraz poszukiwanie osób, firm czy instytucji, które mogłyby przyłączyć się do organizowanych zbiórek:

 

Andrzej Żywień podkreśla, że Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze to placówka wyjątkowa, która nie zawsze jest brana pod uwagę przy rozdziale różnego rodzaju darów – środków dezynfekcyjnych, rękawiczek, maseczek czy odzieży ochronnej.

– Mamy jednak podobne potrzeby, jak inne szpitale – dlatego też potrzebujemy koordynatora ds. zbiórek – zaznacza dyrektor:

Dodajmy, że osoby chętne do woluntarystycznej pracy przy koordynacji zbiórek dla Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze mogą się zgłaszać za pośrednictwem strony internetowej: www.wsparciedlaszpitala.pl/koordynator

 

 

 

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku