°C

Ast: Tarcza antykryzysowa to dobre rozwiązanie

Marek Ast
 

Senatorowie złożą poprawki do pakietu ustaw znanego jako Tarcza Antykryzysowa. Rano uchwalonymi przez Sejm przepisami zajęły się senackie komisje, od godziny 16.00 wyższa izba parlamentu obraduje na posiedzeniu plenarnym.

Senatorowie chcą  między innymi umożliwić Polakom szeroki dostęp do testów na koronawirusa, ale też wzmocnić działania ochronne na rynku pracy.

Zdaniem posła Marka Asta, szefa lubuskich struktur PiS, który był gościem programu  „#koronawirus” ustawa antykryzysowa jest bardzo korzystna, szczególnie dla mikroprzedsiębiorców zatrudniających do 9 osób:  

Przepisy uchwalone przez Sejm mają zniwelować negatywne dla gospodarki skutki epidemii koronawirusa, czyli ochronić miejsca pracy, zmniejszyć obciążenia i zachować płynność finansową w firmach.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku