°C

Szczypiorniści i szczypiornistki też kończą

fot. pixabay.com
 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce poinformował w poniedziałek o zakończeniu rozgrywek I oraz II ligi mężczyzn oraz kobiet. W tym sezonie 2019/2020 z powodu pandemii koronawirusa nie zagrają już zespoły z Gorzowa, Zielonej Góry, Nowej Soli, Świebodzina i Gubina.

Jeżeli chodzi o pierwszoligowców to Stal Gorzów kończy sezon w grupie B na drugim miejscu, zaś AZS UZ Zielona Góra na dziewiątym. W tej grupie występowało łącznie 12 ekip.

W drugiej lidze, w grupie dolnośląskiej mężczyzn także mieliśmy swoich dwóch przedstawicieli. UKS Trójka Nowa Sól została sklasyfikowana na dziewiątej, a Zew Świebodzin na dziesiątej pozycji. Tutaj grało 13 zespołów.

Jedyny zespół żeński reprezentujący nasz region, czyli Sparta Gubin zajęła siódme miejsce w II lidze wielkopolskiej. W tej grupie rywalizowało 9 ekip.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku