°C

Sobieski Żagań czuje się pokrzywdzony i nadal walczy o I ligę

fot. Jakub Lesiński
 

Polski Związek Piłki Siatkowej zakończył w czwartek seniorski sezon siatkarski w Polsce. Na mocy postanowień wydanych tego dnia do I ligi zaproszone zostały w pierwszej kolejności zespoły, które wygrały cztery z sześciu grup II ligi: Olimpia Sulęcin, BAS Białystok, Czarni Rząśnia i Avia Świdnik, które zgłosiły akces do I ligi. Związek uznał też za zaproszone MKS Andrychów,Wilki Wilczyn, Metro Warszawa, UMKS MOS Wola Warszawa i Sobieskiego Żagań. Tyle, że tych pięć ostatnich zespołów będzie branych pod uwagę w drugiej kolejności - dopiero jeśli jakiś klub wycofa się z I ligi na przykład z powodów finansowych.

Nie podoba się to działaczom Sobieskiego Żagań. Ci czują się pokrzywdzeni i wysyłają pismo do Polskiej Ligi Siatkówki, którym chcą powalczyć o I ligę. Mówi nam o tym wiceprezes Sobieskiego – Artur Chaberski, z którym również podsumowujemy miniony sezon:

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku