°C

Co dalej z Przedsionkiem Raju?

UG Brody
 

Tegoroczna edycja Przedsionka Raju pod dużym znakiem zapytania. Poprzedzający festiwal Muzyka w Raju cykl wyjazdowych koncertów muzyki dawnej w różnych częściach regionu może zostać odwołany z powodu epidemii koronawirusa.

Cezary Zych, prezes organizującej obie imprezy Fundacji Canor, podkreśla, że przygotowania do Przedsionka Raju są już dopięta na ostatni guzik i teraz wszystko zależy jedynie od rozwoju sytuacji:

Tegoroczna edycja Przedsionka Raju miałaby się odbyć w dwóch częściach – pierwsza między 18 a 28 czerwca, a druga na przełomie lipca i sierpnia, tuż przed Muzyką w Raju. Jak zaznacza Cezary Zych, koncerty zaplanowano w wielu miejscach w regionie:

Cezary Zych zaznacza, że nawet jeśli epidemia koronawirusa w najbliższych tygodniach wygaśnie i latem uda się zorganizować Przedsionek Raju i festiwal w Paradyżu, to nie wiadomo do końca, czy obie imprezy będą miały odpowiednią frekwencję:

Dodajmy, że Fundacja Canor odwołała już wszystkie trzy koncerty z mającego się odbyć w pierwszej połowie roku cyklu „Filharmonia bez filharmonii”.

Paradyski festiwal Muzyka w Raju ma się natomiast rozpocząć 7 sierpnia i potrwać prawie trzy tygodnie – do 23 sierpnia.

 

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku